Cem Yılmaz 2 Milyon 940 Bin Liralık NFT Satışı Gerçekleştirdi!

Son dönemde dünya genelinde NFT çılgınlığı yaşanıyor. NFT üzerinden dijital ürün satarak büyük meblağlar elde edenler furyasına Cem Yılmaz da katıldı. Opensea platformu üzerinde NFT satışlarına başlayan Cem Yılmaz, kısa sürede büyük talep ile karşılaştı ve şu ana kadar toplamda 2 milyon 940 bin Türk Lirası gelir elde ettiği söyleniyor.

Cem Yılmaz satışa sunduğu NFT’ler arasında 45 tanesine alıcı buldu. Farklı fiyatlarda satışa sunulan bu ürünlerin içerisinde en yüksek ücretten işlem göreni ise “Far a Head” koleksiyonunda bulunan ‘CYHEAD000000’ kodlu NFT oldu.

Cem Yılmaz’ın sattığı ürünlerin tamamı kendi çizdiği resimlerden oluşuyor. Peki Cem Yılmaz NFT üzerinde neler sattı? Bu sorunun cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

Cem Yılmaz NFT Üzerinde Neler Sattı?

Dünya genelindeki NFT çılgınlığına katılan Cem Yılmaz, bugüne kadar toplamda 91 NFT yarattı. Bunların 45 tanesine alıcı buldu ve toplamda 2 milyon 940 bin liralık gelir elde etti. Satılan bu NFT’lerin içerisinde fiyat bakımından bir tanesi öne çıkıyor. “CYHEAD000000” isimli bu NFT Cem Yılmaz’ın bugüne kadar sattığı en yüksek meblağdaki ürün özelliğinde.

Ayrıca yakın zamanda 3 yeni NFT satışı daha gerçekleşti. 000001KIZ isimli NFT eserini 21 bin dolara satan Cem Yılmaz hemen ardından da CYHEAD000001 ve CYHEAD000005 isimli ürünlerini de 3 bin 500 dolara sattı.

NFT Alanlara Gösteri Bileti Verdi

Cem Yılmaz, NFT satışları konusunu ve buradan elde edilen gelirleri ciddiye alan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada belirttiği NFT’leri alanlara 2 adet gösteri bileti vereceğini açıkladı. Ayrıca “Siyah Beyaz” ikona sahip NFT’leri satın alanlara ise ömür boyu tüm gösterilerine ücretsiz girme hakkı tanıdı.