Holochain’e Geçmek İçin Çok Mu Geç?

Kripto para projelerinin en yeni ve özel projelerinden biri olan Holochain, birçok açıdan şaşkınlık yaratacak derecede farklı özelliklere sahip. 6 Ocak tarihinde önemli bir yükseliş ile adından sık sık bahsettiren Holochain, ünlü kod yazarı Andre Cronje’nin de ilgisini çekmeyi başardı.

Holochain Tam Olarak Nedir?

Andre Cronje’ye göre Holochain, normal bir blockchain’in aksine yepyeni bir proje. Diğer chain’lerin yanı sıra kullanıcılara ölçeklenebilir ve ayarlanabilir bilgi işlem platformu sunan Holochain, her ne kadar adını daha yeni duyurmaya başlasa da kısa sürede büyük ilgi çekmeyi başardı.

Holochain, Etherium ve Bitcoin tarzı kripto paraların darboğaz gibi olumsuz etkenlere maruz kalmaması için oluşturulmuş, sıradan chainlere göre çok farklı olan bir platformdur. Bunların dışında Holochain, kripto para borsasında daha büyük değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda Holochain, uzun vadeli bir değer sürücüsü olarak adlandırılan Holo Fuel ile yer değiştirecek ve kullanıcılar, bu platform üzerinde çeşitli tokenler ile farklı işlemler yapabilecek. Hatta söylentilere göre kullanıcılar arasında token takası da mümkün olacak ki Holochain bunu başarırsa, kripto para borsasında yeni bir dönem başlayabilir.

Nasdaq “Holochain’e Geçmek için Geç mi?”

Her ne kadar Holochain, baştan aşağıya değişmeye hazırlansa da hala Holochain üzerinde işlem yapmak için geç değil. Bunun nedeni ise fiyatların temel direnç seviyesinin hala altında olması. Bu sebeple geç kalmak bir yana, belki de Hot tokenine ve Holo Coin’e yatırım yapmanın tam zamanı.

Holo coin, hot coin olarak da biliniyor. Tıpkı Holochain gibi Holo coin de kısa sürede yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Gelecekte çok önemli yere sahip olacağı düşünülen Holo coin ve Holochain için yatırım yapmanın tam zamanı olabilir.