Sedat Peker Coin Nedir?

Şu an için hakkında suçlamalar devam eden Sedat Peker, kuşkusuz 2021 senesinin en çok konuşulan ismi oldu. Yayınladığı Youtube videoları, attığı tweetler ve her mecradaki söylemleri ile kitlelerin merakla takip ettiği bir figür haline geldi. Şimdi bu furyaya onun adına çıkarılan “Sedat Peker Coin” eklendi.

Sedat Peker, bir kripto para birimi olan token türünde çıktı. Sedat Peker Token’in kripto para borsasındaki kısaltımıysa SEDATPEKER olarak belirlendi. Bu token şu an için başlangıç seviyesinde ve işlem hacmi hayli düşük. Sedat Peker’e sosyal medyada gösterilen yoğun ilgi, token’i için henüz geçerli değil.

Sedat Peker Coin Nedir?

Son bir yıldır yayınladığı videolar ile önemli iddialarda bulunan Sedat Peker, şimdi de kripto para borsasında anılıyor. Geçtiğimiz günlerde şaka amaçlı çıkarılan ve ismi SEDATPEKER token olarak belirtilen kripto para, kısa sürede 200 bin dolar hacmi gördü.

SEDATPEKER token’in ardından geçtiğimiz günlerde piyasaya yeni bir kripto para daha sürüldü. Bu paranın ismi ise Reis Sedat Peker olarak belirlendi. Her iki token da şu an kripto borsalarında işlem görüyor. Eğer Sedat Peker markasının iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorsanız siz de bu coin’lere göz gezdirebilirsiniz.

Sedat Peker Coin Ne Zaman Çıktı?

Sedat Peker geride bıraktığımız bir yılda yaptığı açıklamalar ile büyük ilgi odağı haline gelmişti. Konuşmaları ile ülkemizde gündem yaratan Sedat Peker’in kripto parasının çıkması da gecikmedi. Peki Sedat Peker coin ne zaman çıktı?

Sedat Peker token ilk kez 26 Mayıs’ta kripto para borsasında işlem görmeye başladı. İşlem gördüğü tarihten bu yana değerinin 100 kata kadar atmış olması, yatırımcıların dikkatinden kaçmadı.