Şeyma Subaşı Coin Nedir?

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, sosyal medyadaki sansasyonel paylaşımları, ilginç aşk hayatı ve marjinal yaşam tarzıyla toplumumuzda ilgi odağı konumunda. Özellikle Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dünyayı gezerken yaptığı paylaşımlar insanlar tarafından sevilerek takip ediliyor.

Memecoin’ler arasına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan Şeyma Subaşı Coin de bunlardan biri. Artık kripto para borsalarında Şeyma Subaşı coin resmen işlem görüyor. Bu coin’in kısaltması ise SYMS olarak belirlendi.

SYMS coin, Şeyma Subaşı’nın takipçileri tarafından memnuniyetle karşılandı. Şu an SYMS coin’in işlem seviyesi 0,810172 $ seviyesinde.

Şeyma Subaşı Coin Nedir?

Kripto para dünyasında en çok ilgi çeken bölümlerden birisi de şaka coin’ler. Bu coin’ler sosyal medyada popüler olan kişilerin adları kullanılarak piyasaya sürülen kripto para birimleridir. Bu furyaya Sedat Peker’in ardından Şeyma Subaşı da katıldı ve SYMS kısaltımı kullanılarak borsalarda işlem görmeye başladı.

SYMS para biriminin iletişim seçeneği ya da web sitesi bulunmuyor. Sadece Telegram grubu üzerinden faaliyet gösteriyorlar. Üreticileri bu coin’i almak isteyenleri ise “Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin” mottosuyla karşılıyor. SYMS coin’ler şu an için 100.000 adet token olarak basılarak yatırımcılarına sunuldu.

Şeyma Subaşı Coin Ne Zaman Çıktı?

Şeyma Subaşı’nın isminin kısaltması olan SYMS coin’in ne zaman çıktığı, takipçileri tarafından sıkça sorulan konulardan birisi. Uzun süredir beklenen coin 2021’in Haziran ayında kullanıma açıldı. Şu an için 83 yatırımcısı olan Şeyma Subaşı coin “PooCoin” adlı platformda sergilenen bir kripto para birimidir.

Şeyma Subaşı’na ait bu kripto parayı kimin çıkardığı da merak edilen konular arasında. Ancak bu konuda herhangi bir bilgi yok. Şu an için SYMS’yi kimin çıkardığı bilinmiyor.