Snapchat Yeni Özelliklerini Duyurdu

436

Snapchat diğer uygulamalar gibi kendini günden güne daha da geliştirmeye devam ediyor. Ancak bu seferki geliştirme diğerlerine hiç benzemiyor, çok daha büyük ve çok daha ilgi çekici.

Snapchat güncellemesinde en dikkat çeken değişim ise tartışmasız “Limitless Snaps” dediğimiz özellik: bu özellik ile arkadaşlarınızın snaplerini istediğiniz kadar görüntüleme olanağına sahip oluyorsunuz. Zamanlayıcı içerisindeki sonsuzluk ikonuna tıkladığınızda gönderilmiş video ya da resim kapanana kadar gözükebiliyor olacak. Bir başka öne çıkan değişim ise videoları arka arkaya oynatma özelliği: bu da Snapchat kullanıcılarını oldukça sevindirdi.

Yeni gelen özellikler ile Snapchat kullanıcıların kendini daha da rahat ifade edebildiği bir platform oldu denilebilir. Yeni gelen özellikleri tanımaya devam edelim.

Magic Eraser ise fotoğraf snapinizde attığınız bir şeyi silebilme olanağı sağlıyor. Buna erşim sağlayabilmek için makas aracını daha sonra ise yıldız ikonunun seçin ve attığınız snap içerisindeki bir şeyi silin. Hayaldi, gerçek oldu!

Son olarak ise emojiler ile çizme özelliği yeni Snapchat güncellemesi ile bize merhaba diyor: hislerimizi emojiler ile daha rahat anlatabildiğimiz bu sanal dünya için güzel bir özellik.

Snapchat yeni güncellemesiyle öne çıkan telefon uygulamaları arasında yerini koruyor. Yeni özelliklerden faydalanmak için Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı güncellemeyi unutmayın.