Youtube Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir?

Youtube videolarını cep telefonuna indirme yöntemleri, kullanıcıların istedikleri videoları telefonlarına indirebilmesini olanaklı kılar. Videoları çevrim dışı bir şekilde izlemek isteyen kullanıcılar için avantajlı olan Youtube videolarını telefona indirme yöntemlerini kullanarak arzu ettiğiniz videoları hızlı ve pratik bir şekilde indirebilirsiniz. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip telefonlarda video indirme işlemleri yapılabilir.

Video indirme işlemlerinin en büyük avantajı, videoların internetsiz ortamda da izlenebiliyor olmasıdır. Kullanıcıların kolay ve pratik bir şekilde video indirme işlemlerini gerçekleştirebilmesi için telefonlarındaki işletim sistemine özel işlemleri yapmaları gerekir.

Peki Youtube videolarını cep telefonuna indirmek için hangi adımlar uygulanmalıdır? iPhone ve iOS cihazlarda indirme işlemleri için yapılması gerekenler nelerdir?

Youtube Videolarını iPhone Cihazlara İndirme

Youtube, milyonlarca kullanıcısına hizmet veren video izleme platformudur. Farklı kategorilerde pek çok videoya erişim sağlamayı mümkün kılan Youtube, aynı zamanda kullanıcıların boş zamanlarında keyifli vakit geçirmesini de sağlar. Çevrim dışı ortamda da video izlemek isteyen kullanıcılar, Youtube videolarını cep telefonuna indirme basamaklarını uygulayarak iPhone cihazlarına Youtube videolarını indirme işlemlerini gerçekleştirebilir.

iPhone cihazınıza video indirebilmek için genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımları uygulamalısınız:

 • Kaydetmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
 • App Store uygulamasından “Documents: Dosya Yöneticisi” uygulamasını açarak uygulama indirme işlemlerini gerçekleştirin.
 • Uygulamayı belirtilen yönergelere göre yükleyin.
 • Uygulamanın alt köşesinde yer alan tarayıcı simgesine dokunarak işlemlerinize devam edin.
 • Adres kısmına pickvideo.net yazarak “git” butonuna tıklayın.
 • Web sitesinin açılması sonrasında Youtube seçeneğine tıklayın.
 • Video bağlantısını arama kutucuğuna yapıştırarak indirme tuşuna basın.
 • Mp4 bağlantısına dokunun. İndirme seçenekleri üzerinden indir bağlantısını seçerek işlemlerinize devam edin.
 • Kaydet seçeneğine tıklayın.

Belirtilen adımların her biri, iPhone cihazlara Youtube videosu indirme işlemlerinin tamamlanmasını olanaklı kılacaktır. İndirdiğiniz videoyu çevrim dışı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Youtube Videolarını iOS Cihazlara İndirme

Youtube videolarını iOS cihazlara indirmek de olanaklı. iPad ve iPod Touch cihazlarda kullanılan mobil işletim sistemi iOS için Youtube videolarını indirmek için farklı yöntemler bulunur. Bu yöntemler kullanılarak videolar indirilebilir, indirilen videolar çevrim dışı şekilde izlenebilir. Bunun için belirtilen adımların sırasıyla uygulanması ve indirme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Youtube videolarını cep telefonuna indirme işlemleri için genel olarak şu adımları uygulamalı ve eksik bir işlem bulunmadığına emin olmalısınız:

 • App Store’de yer alan “Kestirmeler” uygulamasını açın ve uygulamayı cihazınıza indirin.
 • Youtube üzerinde yer alan istediğiniz videonun altında yer alan “Paylaş” butonuna tıklayın.
 • “Bağlantı Kopyala” butonuna tıkladıktan sonra Kestirmeler uygulamasına gidin.
 • Uygulamada yer alan komuta dokunun ve videoyu indirmeye başlayın.

Belirtilen adımların uygulanabilmesi için iOS 12’nin indirilmiş olması gereklidir. Belirtilen adımların her biri, Youtube videolarını cep telefonuna indirme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra Android cihazlara Youtube videosu indirme işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Android cihazlara Youtube videosu indirme işlemleri için farklı internet tarayıcılarının kullanılabilmesi olanaklı. Savefrom.net sitesi, videoların hızlı ve pratik bir şekilde indirilebilmesine olanak tanır. Bu sayede herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan Youtube videosu indirme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Savefrom.net üzerinden video indirmek isteyen kullanıcılar, istedikleri Youtube videosunun linkini kopyalayarak Savefrom.net sitesine linki yapıştırabilir. İndir butonuna tıkladıktan sonra ilgili video hızlı ve kolay bir şekilde indirilebilir.

Youtube videolarını cep telefonuna indirme işlemleri ile indirilen videoları çevrim dışı bir şekilde izlemek olanaklıdır. Bu nedenle özellikle son zamanlarda pek çok kullanıcı, istedikleri videoları indirmekte ve videolara çevrim dışı bir şekilde erişim sağlayabilmektedir.