Bağdat Caddesi’nde “Martı Store” Açılıyor!

Popüler scooter kiralama firmalarında olan Martı, yenilikçi yaklaşımları ile dikkat çekiyor. Yaptığı birçok yenilikle takipçilerinde büyük heyecan uyandıran Martı, son olarak Martı Store ismiyle Bağdat Caddesi’nde mağaza açmaya hazırlanıyor.

Fiziksel olarak hizmet sağlayacak olan mağazada hangi ürünlerin satışa sunulacağına ilişkin detaylar ise paylaşılmadı. Martı’nın resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda fiziki mağazanın açılacağına ilişkin detaylar aktarılsa da kullanıcıların merak ettiği önemli detaylara yer verilmedi.

Martı, özellikle son dönemde gerçekleştirdiği yeniliklerle ön plana çıkmaya başarmıştı. Son olarak New York Borsasında halka arz edilen Martı, bu yenilikçi hareketiyle tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. En çok tercih edilen kiralama uygulamaları arasında yer alan Martı, her geçen gün inovatif yaklaşımlarını sürdürüyor.

Fiziki mağaza ile takipçilerine ve hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan Martı, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Bağdat Caddesi’nde açacağı yeni mağazasıyla hedef kitlesini genişletecek. Martı’nın markalaşma süreci için hayati bir öneme sahip olması beklenen Martı Bağdat Caddesi şubesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek ürünlerle hizmet sağlayacak.

Mağazada Ne Satılacağına İlişkin Detaylar Paylaşılmadı

Martı’nın resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Bağdat Caddesi’nde yeni fiziki bir mağaza açılacağına ilişkin detaylar kullanıcılara aktarıldı. Martı takipçileri ve teknoloji tutkunlarının heyecanla karşıladığı haberin detaylarıyla ilgili herhangi bir bilgilendirmede bulunulmadı. Son olarak Trendyol üzerinden çocuklar için ürettiği Mini Martı’yı kullanıcılarıyla buluşturan Martı, her geçen gün yenilenen hizmet standardı ile dikkat çekiyor.

Martı Bağdat Caddesi şubesi, hakkında markadan detaylı bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte, yeni fiziki mağazada elektronik araçlara ilişkin ürünlerin yer alması bekleniyor. Özellikle elektrikli scooter gereçlerinin yer alması beklenen Martı Store mağazasında, Martı takipçilerinin yakından ilgilendiği aksesuar ve bileşenlere de yer verileceği tahmin ediliyor.