Apple 7 Eylül Lansman Tanıtılacak Ürünler!

Dünya çapında en çok tercih edilen teknoloji geliştirici markalardan olan Apple, yeni iPhone modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Apple, teknoloji tutkunlarının uzun süredir beklediği iPhone 14 modelinin lansmanını, 7 Eylül 2022 tarihinde yapacak. Marka tarafından yapılan açıklamada iPhone 14 lansmanının “Far Out” adıyla gerçekleştirileceği belirtildi.

Apple’ın Lansmanı Saat Kaçta?

Apple tarafından yapılan açıklamada iPhone 14’ün de tanıtılacağı etkinliğin Türkiye saati ile 20:00’de yapılacağına değinildi. Online olarak gerçekleştirilecek lansmana fiziki katılımın olup olmayacağı ise merak konusu. Apple bu konuda herhangi bir bilgilendirme yapmazken, en son gerçekleştirilen lansmanda fiziki katılımcılara yer verilmemişti.

iPhone 14’ün Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

iPhone 14 tanıtımı, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü Türkiye saati ile 20:00’de yapılacak. Apple takipçilerinin yakından ilgilendiği tanıtım toplantısında en çok merak edilen konu ise iPhone 14 modeliyle gelecek olan güncellemeler ve yenilikler.

iPhone 14 Hangi Özellikler ile Geliyor?

Apple tarafından iPhone 14 tanıtımı kapsamında yapılan açıklamada yeni iPhone modelinin hangi özeliklere sahip olacağına ilişkin detaylara da yer verilmedi. Bununla birlikte Apple tutkunları, iPhone 14 modelinden büyük beklentilere sahip.

Her ne kadar iPhone 14 özelikleri hakkında marka tarafından bir açıklama yapılmasa da iPhone 13 modelinde yer verilen çentikli tasarımın yeni modelde terkedileceği düşünülüyor. Ayrıca 8 ve 6 GB RAM seçenekleriyle sunulması beklenen iPhone 14 modelinde Apple’ın, ön kamerada iyileştirmeye gideceği de düşünülüyor.

7 Eylül’deki Apple Etkinliğinde Başka Hangi Ürünler Tanıtılacak?

7 Eylül’deki Apple etkinliği, yapılan açıklamaya göre online olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğe fiziki katılımın olup olmayacağına ilişkin detaylar açıklanmazken online olarak sunulacak olan etkinlik, dünyanın hemen her noktasından takip edilebilecek.

Apple’ın 7 Eylül’deki etkinliğinde iPhone 14 ailesine ait 4 yeni modele ek olarak; Apple Watch Series 8, yeni Apple Watch SE ve AirPods Pro 2 tanıtılacak.