BluTV Nedir?

6

Gelişmekte ve değişmekte olan teknoloji, online ve offline olarak birçok yenilik sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda son zamanların en gözde online platformlarından biri olan BluTV’nin avantajlarından, fiyatlandırma politikalarından ve BluTV hakkında önemli detaylardan bahsedeceğiz.

BluTV Nedir?

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding tarafından kurulan dijital televizyon platformudur. BluTV, televizyon, bilgisayar veya akıllı telefonlarda internet bağlantısı ile kolay şekilde ulaşım sunuyor. Üyelerine has dizi, film ve program sunarken, çoklu kategori özelliği ve düzenli olarak güncellenmekte olması ile de izleyicisine önem ve kalite sunmaya devam etmektedir.

4 Milyondan fazla abonesi bulunan BluTV, 2021 Yılında Amerikalı şirket olan Discovery ile yaptıkları anlaşma dahilinde içeriklerini geliştirmeye ve arttırmaya devam etti. Kullanıcılarına içerikler ile sunduğu imkanlar ile yetinmeyen BluTV, ödeme kolaylıkları, ücret tarifeleri gibi farklı şekillerde de kolaylık sunmaya devam ediyor.

BluTV’nin Avantajları Nelerdir?

Kullanıcısını ön planda tutan, kullanıcısına özgün içerikler ve yenilikler üreten BluTV’nin katmış olduğu ekstra avantajları maddeler halinde inceleyelim.

Aylık ve yıllık olarak üyelik imkânı;

BluTV, üyelerine aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı şekilde üyelik sunuyor. Aylık üyelerine özel cayma bedelini zorunlu tutmaması cazip gelen imkanlarından biri.

Özgür içerik ve sansürsüz içerik;

Üyelerinin izlemek istedikleri dizi, film ve programlarda kısıtlamaları kaldırarak kullanıcın özgürlüğünü de ön planda tuttuğunu görüyoruz. Kullanıcılarına kısıtlama yaşatmadan rahat bir seyir keyfi sürmelerini sağlıyor.

Türkçe Dublaj / Türkçe Alt yazı;

BluTV’nin sunmakta olduğu önemli özelliklerden bir tanesi de seslendirme ve alt yazı seçeceklerini sunuyor olması. Üyelerine sunduğu dizi, film ve televizyon programlarının seslendirme ve alt yazı seçeneklerini üyelerinin tercihine sunuyor.

Ücretsiz Deneme;

BluTV’nin özelliklerinden bir tanesi olan ücretsiz deneme, üyelerine sözleşme gerekmezsizin deneme ve keyif alma fırsatı sunuyor olması.

Zengin Kategori;

Üyelerinin farklılıklarına ve isteklerine önem verdiğini her fırsatta vurgulayan BluTV, üyelerine verdiği değeri zengin kategorileri ile yinelemeye devam ediyor.

BluTV’nin üyelerine verdiği öncelik ve önemi göz önünde bulunduğumuz vakit, bu kadar çeşitli hizmetin buna bağlı bir ücretlendirmesi olduğu düşüncesi elbette akıllara geliyor. Ancak, BluTV sadece içerik ve kalite alanında kolaylık ve hizmet sunmak ile yetinmeyip, bunu ücretlendirmeye de yansıtıyor.

Kullanışlı Arayüz;

BluTV’nin en dikkat çeken avantajlarından biri de kullanışlı bir arayüze sahip olmasıdır. Kullanışlı arayüzü sayesinde istediğiniz dizi veya filmi hızlı bir şekilde bulabilir, dizi ya da filmler arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

BluTV Ücretleri Ne Kadar?

BluTV, üyelerine her konuda öncelik ve kolaylık tanıdığı gibi ücretlendirme konusunda da kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Aylık ve yıllık olarak üyelik seçeneği sunan BluTV, öğrenci dostu olduğunu da ödemelere yansıttığı farklılık ile betimliyor.

Aylık Üyelik Ücreti;

BluTV, aylık üyelik ücreti olarak; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 24,90 TL, Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 24,99 TL fiyat sunuyor. Öğrenci dostu olduğunu ücretlendirmede de gösterdiğini söylediğimiz BluTV, üniversite öğrencileri için aylık üyeliklerde sadece 12,90 TL gibi çok cazip bir fiyat ile dikkat çekiyor.

Yıllık Üyelik Ücreti;

BluTV, yıllık üyelik ücreti olarak; kredi/banka kartına ücreti 154,80 TL, Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 194,99 TL gibi cazip bir fiyat sunuyor.

Yıllık aboneliklerine bir de kredi kartına 12 taksit imkanı sunan BluTV, gerek içerik, gerek üyesine özgün politikaları, gerekse ödeme koşulları olarak birçok farklı alanda üyelerini önemsemeye devam ediyor.