Elon Musk Cyberwhistle’ı Satışa Çıkardı

Yüzyılımızın dâhisi olan Elon Musk, gündemde yine kendisine bir yer edindi. Geçmiş yıllarda tanıtmış olduğu Cybertruck’ın satışa çıkması beklenirken Elon Musk, elektrikli otomobil şirketi olan Tesla’nın Cyberwhistle ürününü tanıttı ve satışa sundu. Bu ürünün sadece bir düdükten ibaret olması kamuoyu tarafından oldukça konuşuldu.

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter hesabı üzerinden duyurmuş olduğu ürününü “Blow the whistle on Tesla!” sözü ile tanıttı. “Tesla’ya düdüğü çalın!” anlamına gelen bu Tweet’e ekleme yaparak bir şaka yaptı ve “Don’t waste your money on that silly Apple Cloth, buy our whistle instead!” (O aptal Apple Kıyafetleri için paranızı boşa harcamayın, onun yerine bizim düdüğümüzü alın!) yazdı.

Cyberwhistle Fiyatı

Cybertruck’tan esinlenilerek çıkarılan bu koleksiyon düdüğü 50 Dolarlık fiyatı ile satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılmasının ardından henüz saatler geçmeden ürün hızlıca tükendi. Sınırlı sayıda üretilen Cyberwhistle’ının tıbbi sınıf paslanmaz çelikten yapılmış ve birinci sınıf bir koleksiyon olduğu belirtiliyor.

Satışa çıkarılmasının ardından hemen tükenmesi ona sahip olmak isteyen kişiler için büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. Tesla’nın kendi web sitesi üzerinden temin edilemese de Cyberwhistle sahibi olmak mümkündür.

Stokların tükenmesinin ardından düdüğü alan kişiler Ebay gibi sitelerde satışa sundu. Ancak fiyatı 50 Dolar’ın oldukça üzerinde seyrediyor. Satışa sunulduğu anda alamayan kişilerin Cyberwhistle sahibi olabilmek için minimum 250 doları gözden çıkarmaları gerekiyor. Fiyatlar 10000 dolar gibi oldukça yüksek sayılara kadar da çıkmaktadır. Eğer bir Cyberwhistle sahibi olmak istiyorsanız hızlı davranmanız faydalı olacaktır.