Spotify Müzik Zevklerine Göre Tatil Planlaması

Her geçen gün farklı özellikleri kullanıcısına sunan Spotify, dünyanın en çok dikkat çeken müzik dinleme platformları arasında yer alıyor. Yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkan Spotify, kullanıcıların müzik zevklerine göre tatil planlaması yapmasını mümkün kılan bir özellik geliştirdi.

Hava yolu şirketi easyJet ile geliştirilen yeni özelliğe göre kullanıcılar, tatil planlamalarını müzik zevklerine uygun bir şekilde yapabilecek.

Spotify’ın ilgi çeken yenilikleri arasında yer alan bu özellik, kullanıcıların müzik zevklerine göre şarkı seçimi yapmasını sağlayan özellikten çok daha fazla dikkat çekmiş gibi duruyor. “Listen and Book” ismiyle yayınlanan ve easyJet web sitesinde kullanılabilir olan bu özellik ile tatil planı yapma konusunda zorlanan kullanıcılar zahmetsiz bir şekilde plan yapabilecek.

Spotify hesabıyla easyJet tarafından oluşturulan sayfaya giriş yapan kullanıcılar, kendilerine sunulan seyahat önerilerini inceleyebilecek.

Spotify’ın Yeni Özelliği “Listen and Book”

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Spotify, “Sesli Tepki Verme” özelliği olarak adlandırılan bir özelliği devreye sokmuştu. Kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran bu özellikten sonra ise “Listen and Book” özelliği kullanıcılara sunuldu. Spotify hesabı ile easyJet’e giriş yapan kullanıcılar, kendilerine sunulan tatil önerilerini görebilecek ve seyahatlerini planlayabilecek.

Spotify ve easyJet’in ortaklığı ile geliştirilen özellik, genel olarak şu adımlar üzerinden kullanılabiliyor:

  • easyJet ve Spotify’in oluşturduğu Listen and Book web sitesine girin.
  • “Let’s Do It” butonuna tıklayarak işlemlerinize devam edin.
  • Açılan sayfada e-posta ve şifre bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın.
  • Sizin için oluşturulan seyahat önerilerine ulaşabilirsiniz.

Hesabınızda size sunulan seyahat önerilerini inceleyerek seyahat planlamanızı müzik zevkinize göre yapabilirsiniz. Yenilikçi bir özellik olarak hem müzik hem de seyahate ilgi duyan kişilerin dikkatini çeken uygulama, seyahat planlaması yaparken kararsız kalan kişilere yol gösterecek gibi duruyor.