Fatih Terim Belgeseli Netflix’te Yayınlandı!

Fatih Terim için yapılan ve Netflix’te yayınlanan Fatih Terim belgesi, özellikle sarı kırmızılı tarafların ilgisini çekmiş durumda. Hem futbolcu hem de teknik direktör olarak dikkatleri üzerine çeken bir kariyere sahip olan Fatih Terim’in başarılarına odaklanan belgesel, genel olarak Fatih Terim’in hayatını anlatacak.

4 bölümden meydana gelen ve Netflix’te yayına açılmış olan Fatih Terim belgeseli, yaklaşık 50 ila 60 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Peki Fatih Terim belgesi ne anlatıyor, belgeselle ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Belgesel Fatih Terim’in Hangi Dönemini Anlatıyor?

Özellikle Galatasaraylı taraftarların merak beklediği Fatih Terim belgeseli hem Türk hem de dünya futbolunda iz bırakmış olan Fatih Terim’in yaşam hikayesi ve kariyerine odaklanmış bir belgeseldir. TERİM adıyla yayımlanan Fatih Terim belgeseli, Terim’in doğduğu yer olan Adana’da başlıyor. Hayat hikayesine odaklanan belgesel, aynı zamanda terimin özellikle teknik direktör olarak çalışmalarını da konu ediniyor.

Anılarının yanı sıra özel hayatından da izlerin bulunduğu belgeselde, genel olarak “futbolcu, kaptan, hoca, baba ve dede” unsurları üzerinden konuyu işleyerek Terim’in farklı misyonları da ön plana çıkarılmış durumda.

1996-2022 yıllarını temele alan Fatih Terim belgeseli, Netflix üzerinden yayınlandı. Birçok izleyici tarafından ilgileri üzerine çeken belgesel, sarı kırmızılı taraftarların da heyecanla beklediği bir belgesel dizisiydi. Peki belgesel ne zaman yayınlandı, kaç bölümden oluşuyor?

Fatih Terim Belgeseli Yayınlandı mı?

Fatih Terim belgeseli yayınlandı mı sorusu kapsamında belgeselin 15 Eylül 2022 tarihinde Netflix üzerinden yayınlandığını söyleyebiliriz. 4 bölümden oluşan mini belgesel serisinde her bölüm 50-60 dakika arasındadır. Tarihi belgeseller kategorisine de giren Terim belgeseli, Terim’in İtalyan temsilcileri Milan ve Fiorentina’daki günlerini de ön plana çıkarıyor.