Hepsiburada, Yapay Zekaya Dayalı Mağazasını Açıyor!

Popüler alışveriş platformu Hepsiburada, yenilikçi ve inovatif yaklaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak yapay zekaya dayalı “Al ve Çık” konseptli mağaza ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim vadeden Hepsiburada, dijital sensörler yardımıyla ödeme noktası olmayan yeni bir alışveriş sistemi planlıyor. Müşterilerinin kasa sırası beklemeksizin alışveriş yapabileceği Hepsiburada mağazası, akıllı market konseptiyle sunulacak.

Hepsiburada, mağaza konseptiyle müşterilerinin alışveriş sürecini hızla tamamlamasını hedefliyor. Ürünlerin kolaylıkla satın alınarak çıkılabileceği mağazada oldukça geniş yelpazeli ürün çeşitliliği yer alacak. Herhangi bir fiziksel ödeme noktasına ev sahipliği yapmayacak olan Hepsiburada mağaza, oldukça gelişmiş teknolojilerle bu hizmeti sağlayacak. Hepsiburada’nın kurduğu dörtlü iş birliği ile sunduğu yeni mağaza konseptinde; kamera, yapay zeka, görüntü ve sensör sistemleri önemli rol oynayacak.

Kasa Sırası Beklemeden Alışveriş Yapılabilecek

Hepsiburada mağaza, müşterileri için kreatif avantajlar vadediyor. Oldukça güçlü bir yapay zeka desteğine ev sahipliği yapacak olan mağazada, birçok teknolojik bileşen aynı anda kullanılacak.

Kamera sistemleri, akıllı raflar, çeşitli donanımlar ve sensör sistemleri ile donatılacak olan mağaza, kasa sırası beklemeden alışveriş yapabilme imkanı sunacak. Alışveriş süreci, müşterinin giriş sırasında Kiosk’ta okutacağı karekod ile başlayacak. Müşteri tarafından tercih edilen ürünler Hepsiburada uygulaması üzerinden tespit edilecek ve alışveriş süreci sürdürülecek.

İstanbul Mecidiyeköy Trump AVM içerisinde Yer Alacak!

İstanbul Mecidiyeköy Trump AVM içerisinde yer alacak olan Hepsiburada mağazası, sanal sepet sistemiyle çalışacak. Kullanıcıların sepetine eklediği ürünler anlık olarak takip edilebilecek. Kullanıcının ürünleri sepetten çıkarması durumda ise anlık olarak uygulamada ürünün sepetten çıkarılması mümkün olacak. Zaman kaybetmeden ya da herhangi bir fiziksel ödeme sistemi gerçekleştirmeden hizmet sağlayacak olan Hepsiburada mağazası, alışverişlerin saniyeler içerisinde tamamlamasını mümkün kılacak.