iPhone SE 3 Ne Zaman Çıkacak?

Teknoloji alanında birçok yeniliğe imza atan Apple firması, telefon sektörüne de damga vurmaya devam ediyor. Apple markasının en ucuz telefonu özelliğine sahip olan iPhone SE 3 kullanıcılar tarafından uzun süredir merak bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde Apple’dan bu konu hakkında birtakım bilgiler sızdı.

İddialara göre kullanıcıların merakla beklediği iPhone SE3 model telefon birkaç ay içerisinde raflarda yerini alacak. Bilindiği üzere Eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 13 kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. iPhone SE 3 modelinin bu ilgiyi daha yüksek yerlere taşıyacağı öngörülüyor.

iPhone SE 3’ün Özellikleri

Apple firmasından sızdırılan iddialara göre iPhone SE 3’ün özellikleri, 2017 senesinde satışa sunulan iPhone 8 serisi ile büyük oranda benzerlikler gösterecek. Fakat fiziksel tasarım olarak daha çok iPhone 4 modeline benzeyecek. Tıpkı o modelde olduğu gibi köşeleri oval çerçevede olacak. Ayrıca arka kamerasının ise tek bir lensten oluşması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde basına iPhone SE 3’e ait olduğu iddia edilen birtakım görseller sızdırılmıştı. Bu görseller kullanıcıların heyecanını daha da katladı demek mümkün.

iPhone SE 3’ün Fiyatı

iPhone SE 3 ile alakalı bir diğer merak edilen konu ise fiyatının ne kadar olacağı. Şu an için henüz bu konuda resmi bir açıklama yok. Fakat iddialara göre iPhone serisinin en ucuz telefonu olacak. Uzmanların bu konudaki görüşü ise fiyatının 6 ila 7 bin lira aralığında olacağı yönünde.

iPhone SE 3 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone SE 3 model telefonun ne zaman satışa sunulacağı ve raflarda yerini alacağı hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak bazı iddialara göre Apple, iPhone SE 3 model telefonu önümüzdeki birkaç ay içerisinde satışa sunacak.