TOGG Deneyim Merkezi Nerede?

TOGG deneyim merkezi nerede sorusu son dönemde internet kullanıcılarının en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk yerli ve milli elektrikli otomobil markası olan TOGG, hazırlamış olduğu deneyim merkeziyle kullanıcılara daha detaylı bilgi sahibi olabilme fırsatı sunuyor.

İstanbul’da açılışı yapılan TOGG deneyim merkezi, ilerleyen dönemde farklı şehirlerde de açılacak. Proje kapsamında İstanbul’un ardından 20 farklı ilde de TOGG deneyim merkezleri açılması planlıyor. İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan ilk TOGG deneyim merkezi ise kısa sürede üst düzey ilgi gördü.

Açıldığı ilk andan itibaren ziyaretçi akınına uğrayan merkezden ayrılanlar büyük oranda olumlu yorumlarını bildirdi.

TOGG Deneyim Merkezini Nerelerde Ziyaret Edebilirsiniz?

TOGG deneyim merkezi, ilk olarak İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki Zorlu Center’da ziyaretçileriyle buluşan TOGG hakkında deneyim merkezi aracılığıyla birçok bilgi alınabiliyor. Aynı zamanda bu deneyim merkezlerinin ilerleyen dönemde Türkiye’nin tamamına yayılması hedefleniyor.

Proje kapsamında TOGG deneyim merkezleri Türkiye’nin 7 bölgesinde 20 farklı noktada yer alacak. Böylelikle Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçileri, ilk yerli ve milli otomobil olan TOGG’u bizzat deneyimleyebilecek.

29 Ekim’de Seri Üretime Başlamıştı

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili olacak TOGG, üretim bandına ilk kez 29 Ekim 2022 tarihinde inmişti. Açılış töreninin ardından SUV konseptiyle üretilen TOGG’un; C-Sedan ve C-X Coupe modellerinin de yakında seri üretime başlayacağı bilgisi paylaşılmıştı.

TOGG’un Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Otomobil tutkunları tarafından merak edilen bir diğer konu da TOGG’un fiyatı ne kadar olacak sorusu. Son yapılan açıklamalardan elde edilen bilgiye göre TOGG fiyatları, aracın siparişlerinin ilk kez alınmaya başlanacağı şubat ayı itibariyle belli olacak.