Hızlı ve Öfkeli 9 Farklı Platformlarda Yayınlanıyor!

Dünyanın en beğenilen film serileri arasında yer alan hızlı ve öfkeli 9, Apple TV üzerinden ve diğer farklı platformlarda izlenebilir durumda. Bu sayede serinin hayranları sinemaya gitmeden platformlar üzerinden filmi izleyebilecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 Apple TV’de

Son zamanların yükselişteki isimlerinden Apple TV, hızlı ve öfkeli 9 filmini bünyesine katarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Hızlı ve öfkeli 9, serinin şu anlık son filmi. İzleyiciler, dilerse serinin önceki filmlerini de yine Apple TV üzerinden izleyebilir. Apple TV üzerinden bu filmi izlemeniz için yapmanız gerekenler ise oldukça basit;

  • Apple TV üzerinden hızlı ve öfkeli 9 izlemek için öncelikle bir Apple TV hesabı edinmeniz gerekmekte. Tabii hali hazırda bir Apple ürünleri kullanıcısı iseniz yeni hesap oluşturmanıza gerek olmayabilir,
  • Apple TV’yi açtıktan sonra arşiv sekmesine gitmelisiniz. Burada kiraladığınız filmler görünecektir,
  • Hızlı ve öfkeli 9 filminin burada gözükebilmesi için filmi kiralamanız ve 5 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir,
  • Son olarak ise arşiv sekmesine gidip, kenar çubuğunda bulunan kiralıklar sekmesine tıklayarak filmi izleyebilirsiniz. Tabii dilerseniz filmi satın almanız da mümkün.

Hızlı ve Öfkeli 9 Sinemada Yayınlandı mı?

Pandemi nedeni ile uzun zamandır kapalı olan sinemalar, hızlı ve öfkeli 9 filmi ile geri döndü. 2 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan efsane serinin şu anlık son filmi, sinema dahil neredeyse her türlü platformda yayında. Yani izleyiciler, zevklerine göre herhangi bir platform üzerinden hızlı ve öfkeli 9 filmini izleyebilir.

Bunların dışında Hızlı ve öfkeli 9, FilmBox, VodafoneTV ve Netflix gibi film izleme platformlarından izlenebilecek. Eğer filmi kiralamak isterseniz de Apple TV’yi tercih edebilirsiniz.