Migros Uygulamasından Yeni Hizmet: Migros Yemek

Fiziki alışveriş merkezi olan Migros, yeni Migros Yemek uygulamasını tanıttı. Son dönemde dijital alışveriş yöntemlere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Migros, son olarak hazır gıda ve fast food alanında faaliyet göstermeye de başladı.

Migros Yemek adıyla tanıtılan uygulama ile artık Migros, yemek siparişleri de alacak. Daha önce “Tazedirekt”, “Migros Hemen” ve “Migros Sanal Market” uygulamalarıyla dijital ortam üzerinden kullanıcılara ulaşmayı başaran marka, online dünyadaki gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Migros Yemek Nedir?

Migros Yemek uygulaması, klasik online yemek sipariş uygulaması olarak tanımlanabilir. İlk olarak İstanbul’un Ataşehir ilçesindeki kullanıcılara yönelik faaliyetlerine başlayan uygulama, daha sonra ise İstanbul’un tamamı, İzmir ve Ankara’yı de içine alacak şekilde büyüdü. Uygulama ile Migros, kısa bir süre içerisinde Türkiye’deki 81 ile hitap etmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda Migros Yemek uygulamasının kullanım ağı her geçen gün genişlemeye devam ediyor.

Migros Yemek Ne Zaman Kuruldu?

Migros Yemek, ilk olarak faaliyetlerine 2022 yılının haziran ayında başladı. Migros’un dijital girişimlerinin devamı olarak tanıtılan yeni uygulama, birçok indirim ve kampanyaya da ev sahipliği yapıyor. Uygulamanın ilerleyen dönemlerde geliştirilerek “Migros Getirsin” özelliği ile kurye sürecinin Migros tarafından da üstlenilebileceği yeni bir özellik eklenecek.

Migros Yemek Kullanıcılara Hangi İmkanları Sunuyor?

Migros Yemek kullanıcılara birçok avantaj ve imkân sunuyor. Uygulamanın vadettiği avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanıcılar %20’den %30’a kadar birçok kampanya ve indirimden faydalanabilecek.
  • Migros’un mevcut olarak kullandığı dağıtım ağı sayesinde işleyiş sorunsuz olarak sürdürülebilecek.
  • Migros’un diğer dijital girişimleriyle entegre olan Migros Yemek, kolay kullanım imkânı sunuyor.
  • Uygulama haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren restoran ve yemek merkezlerine de ev sahipliği yapacak.

Tüm bu avantajlarıyla Migros Yemek uygulaması, yemek sipariş, uygulamalarına yeni bir soluk katacak. Ayrıca uygulamaya kısa sürede yüksek düzeyde ilgi gösterildi.