Vodafone Online Market: Süpermarket Yanımda

Vodafone online market uygulaması, son dönemde dijital ortam üzerinden alışveriş yapanların merakla beklediği uygulamalardan biri. Online alışveriş pazarına giriş yapmaya hazırlanan Vodafone, birçok cazip avantajıyla kullanıcılarına kolay, güvenilir, hızlı ve etkili bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Vodafone ve İstegelsin iş birliği ile hazırlanan Süpermarket Yanımda projesi, her iki markanın üst düzey temsilcilerinin katılımıyla tanıtıldı. Vodafone İcra Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Akson ve İstegelsin uygulaması CEO’su Sedat Yıldırım’ın açıklamalarıyla tanıtılan Süpermarket Yanım projesi, Vodafone kullanıcılarına cazip avantajlar da sunuyor. Vodafone’un online market uygulaması ile kullanıcılar, alışveriş yaparken internet kazanma şansı elde edecek.

Vodafone’un Online Market Uygulaması İstegelsin Nedir?

Uzun bir süredir Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası projesi ile kullanıcılarına dijital dünya üzerinden birçok farklı yeniliği ve güncelliği sunmayı hedefleyen Vodafone, bu kez de Süpermarket Yanımda projesi ile online market alışverişi sektörüne girdi. İlk etapta 25 bin siparişe ulaşmayı hedefleyen Vodafone, ilerleyen süreçte ise uygulamayı diğer operatör kullanıcılarına da açacak.

Vodafone kullanıcılarının Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası uygulamasından erişim sağlayabileceği Vodafone online market uygulaması, 27 farklı kategoride market ürününe ev sahipliği yapacak. Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre 27 kategoride toplamda 7 bini aşkın ürünün kullanıcılarla buluşması hedefleniyor.

Üstelik Vodafone online market uygulaması, birçok cazip avantajla geliyor. Aynı zamanda İstegelsin iş birliği ile başlatılan projede iade ve iptal taleplerini İstegelsin uygulaması yönetecek. Böylelikle yüksek standartta bir memnuniyet elde etmeyi hedefleyen Vodafone şimdilik projeyi; Bodrum, Kocaeli, Ankara ve İstanbul’la sınırlı tutuyor.

Vodafone Uygulamasından Market Siparişi Nasıl Verilir?

Vodafone online market uygulaması, Vodafone’un kendi uygulaması üzerinden çalışacak. Uygulamaya eklenen bir sekmeyle erişime açılan Süpermarket Yanımda bölümü üzerinden kullanıcılar sipariş oluşturabilecek. Uygulama üzerinden güvenle, hızlı ve kolay şekilde sipariş verme işleminin tamamlanması ise oldukça basit.

Vodafone online market uygulaması ile sipariş oluşturma sürecinde takip edilmesi gereken yol haritası şu şekilde:

  • Vodafone uygulamasına giriş yapın.
  • Vodafone Süpermarket sekmesine girin.
  • Arama bölümüne aradığınız ürünün adını ya da markasını yazın.
  • Ürünü sepetinize ekleyin.
  • Açılan ekranda ödeme bilgilerini ve ödeme tutarını göreceksiniz. KVKK metnini onaylayıp devam edin.
  • Son olarak siparişiniz tamamlayın.

Oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Vodafone online market uygulaması, diğer e-market uygulamaları gibi çalışacak. Aynı zamanda kullanıcılar sipariş sürecinde alt bölümde yer alacak “Barda” butonu aracılığıyla ilgili ürünün görsellerine de erişim sağlayabilecek. Buna ek olarak Vodafone online market uygulaması üzerinden ileri tarihli sipariş vermek de mümkün.

Uygulamayı Kimler Kullanabiliyor?

Vodafone online market uygulaması başlangıç olarak sadece Vodafone kullanıcılarına sunuldu. Proje kapsamında başlangıç etabında aylık 25 bin sipariş gönderimi hedefleniyor. Sınırlı bölgede sipariş almaya başlayan Vodafone online market uygulaması, zamanla genişleyerek Türkiye geneline yayılacak. Aynı zamanda projenin bir sonraki ayda satış hedefi ise 100 bin siparişe ulaşmak.

Et ürünlerinden meyve sebzeye, bebek bakım ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, tekstil ürünlerinden elektronik aletlere kadar oldukça geniş bir ürün skalası ile Vodafone kullanıcılarına sunulan Vodafone online market uygulaması, sipariş verdikçe internet kazandıracak. Ayrıca proje kapsamında kullanıcıları sürpriz hediyeler de bekliyor.

Vodafone online market uygulamasını ilk kez kullanacak olan Vodafone kullanıcıları 10 GB internet hakkı elde edecek. Uygulamayı kullanmaya devam etmesi durumunda kullanıcılar haftalık 2 GB internet hakkı da kazanacak. Bununla birlikte Süpermarket Yanımda uygulamasını ilk kez kullanacak olan Vodafone’lular 100 TL’lik alışverişlerde 20 TL indirim hakkı elde edecek.