Yemeksepeti’ne Abonelik Özelliği Geliyor!

Türkiye’nin önde gelen gıda dağıtım markalarından olan Yemeksepeti, yeni abonelik sistemiyle geliyor. Yemeksepeti abonelik özelliği, kullanıcılara ayrıcalıklı birçok avantaj sağlıyor. Yemeksepeti + olarak adlandırılan bu özellikle kullanıcılar, özel indirimler ve ücretsiz kargo teslimatı gibi olanaklardan faydalanabilecek.

Yemeksepeti + ayrıcalıkları, ilk olarak 2022 yılının son döneminde kullanıcılarla tanışacak. 2023 yılında tamamen sistem adapte edilmesi planlanan Plus aboneliği, farklı ayrıcalıklara da ev sahipliği yapacak.

Yemeksepeti Abonelik ile Kullanıcıları Neler Bekliyor?

En çok tercih edilen sipariş uygulamalarından Yemeksepeti, kısa bir süre önce önemli bir yeniliğe imza atarak yemek ürünlerinin yanı sıra market ürünlerinde de gönderime başlamıştı. Daha sonra jet ski ve drone ile teslimat özelliklerini de aktive eden Yemeksepeti’nin diğer yenilikleri birçok kullanıcı tarafından merak ediliyordu.

Son olarak Yemeksepeti + ayrıcalıklarını duyuran platform, Plus üyelikle kullanıcılara özellikle market ve mahalle kategorisinde sunduğu hizmetlerde cazip avantajlar sağlayacak.

Yemeksepeti Plus üyeliğinin birçok ayrıcalık ve avantajı içermesi bekleniyor. Yeni üyelik sistemi hakkında detaylar Yemeksepeti tarafından paylaşılmazken, bazı avantajların kesin olarak bu üyelik sisteminde yer alması bekleniyor.

Yemeksepeti Plus avantajları genel hatlarıyla şu şekilde olacak:

  • Kullanıcılar Yemeksepeti’nin iş birliği yaptığı mağaza ve restoranların özel indirimlerinden faydalanabilecek.
  • “Market” ve “Mahalle” kategorisinde yapılan alışverişlerde kargo ve getirme ücretleri talep edilmeyecek.
  • Yemeksepeti’nin diğer iş birliklerinden Yemeksepeti Plus sahipleri maksimum düzeyde yararlanabilecek.

Yemeksepeti Plus ayrıcalıkları hakkında diğer avantajların ilerleyen dönemde açıklanması bekleniyor. Yeni üyelik sisteminde merak edilen birçok ayrıcalığın olacağı ve bu ayrıcalıkların Yemeksepeti tarafından düzenli olarak güncelleneceği tahmin ediliyor.

Yemeksepeti Abonelik Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Yemeksepeti +, henüz tam olarak hayata geçmedi. Yemeksepeti, yeni üyelik sistemini hayata geçirebilmek için 2022 yılının son çeyreğini bekliyor. 2022’nin son aylarında pilot olarak bazı kullanıcılarda test sürecine başlayacak olan Yemeksepeti Plus, 2023 yılında tam anlamıyla sisteme adapte edilecek. 2023 yılı itibariyle tüm kullanıcıların Yemeksepeti Plus’ın ayrıcalıklarından faydalanabilmesi bekleniyor.

Öte yandan Yemeksepeti, son dönemde gerçekleştirdiği iyileştirmeler ve sunduğu yeniliklerin yanı sıra arayüzünde yaptığı dönüşümle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Son olarak arayüzünde değişime giden platform, kullanıcılardan önemli ölçüde eleştiri aldı.

Daha önce uğradığı siber saldırı sonucunda da gündeme gelen Yemeksepeti, kullanıcı bilgilerinin çalındığını açıklamıştı. Yemeksepeti Plus üyeliğiyle platform, kullanıcılarının güvenini yeniden kazanarak ayrıcalıklarla üyelerini buluşturmayı hedefliyor.

Yemeksepeti Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Yemeksepeti Plus ücreti hakkında da henüz bir açıklama yapılmadı. Bununla birlikte Plus üyeliğinin başlangıç fiyatının her kullanıcı tarafından ulaşılabilir düzeyde olması bekleniyor. Ayrıca yeni üyelik sistemine oldukça güçlü bir şekilde hazırlanan Yemeksepeti, Plus üyelik sistemi için şimdiden birçok iş birliğine imza attı.

Finans, alışveriş ve eğlence alanlarında iş birlikleri kuran Yemeksepeti, bu sektörlerde Plus ayrıcalıklarıyla kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunacak. Bu avantajların büyük oranda iş birliği kurulan markaların ürün ve hizmetlerinden Yemeksepeti Plus kullanıcılarının daha verimli yararlanması olacak.

Yemeksepeti Plus abonelik fiyatları hakkında açıklamanın yakın bir tarihte yapılması bekleniyor. Birkaç ay içerisinde yeni üyelik sistemini sınırlı sayıda kullanıcıya açacak olan Yemeksepeti, buradan aldığı geri bildirimleri değerlendirecek.

Üyelik sisteminin kesin ve net fiyatlarının ise 2023 yılının ilk ayları itibariyle kullanıcılara açıklanması düşünülüyor. Son dönemde sipariş ve online alışveriş platformlarının özel üyelik sistemine geçmeye başlaması da kullanıcıların dikkatinden kaçmayan bir başka detay. Yemeksepeti Plus üyeliğinden önce popüler alışveriş platformu Hepsiburada da özel üyelik sistemini açıklamıştı.