Anket Doldurarak İnternet Üzerinden Para Kazanabileceğiniz Siteler

İnternet üzerinden para kazanabilmek için kullanılan çeşitli araçlardan birisi de anket doldurarak para kazanma işlemidir. Çeşitli siteler aracılığı ile ve aynı zamanda mobil uygulamalar ile kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için bu siteleri ve uygulamaları derledik. Birkaç basit adım ile ister cep telefonu üzerinden ister ise de bilgisayarınız üzerinden anketlere katılarak para kazanabilirsiniz.

Ipsos ile Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternet üzerinden yapılan anket uygulamalarından birisi olan Ipsos ile kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu site sizlere zaman zaman sunduğu anketleri cevaplamanızı ister. Bu şekilde anket doldurarak para kazanma mümkün olur.

Bu site gerek maddi kazanç alma gerekse de hediyeler kazanma anlamında sizlere hizmet eder. Ipsos sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünya üzerinde de adından söz ettiren bir kamuoyu araştırma sitesidir. Anket doldurarak para kazanma işlemleri için rahatlıkla bu siteyi kullanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler

Anketler ile para kazanmak güzel olsa da bazen uzun anketler can sıkıcı olabilir. Bu nedenle anket doldurarak para kazanma için daha basit uygulamalar isteyenlerin Google ödüllü anketleri kullanabileceği düşünülebilir. Ödüllü anketler bir dakikadan az olan cevaplanma süreleri ile klasik anketlere nazaran en kısa süren cevaplanma sürelerini barındırıyor. Anket doldurarak para kazanma için bu uygulamayı telefonunuza kurmanız gerekiyor.

Bounty Uygulaması

İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanma için kullanılan uygulamalardan birisi de Bounty uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde anketlerin dışında çeşitli görevleri yerine getirerek de para kazanabilirsiniz. Bounty yerli olarak hizmete sunulmuş bir uygulama olup eğlenceli görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz.

Toluna TR

İnsanların anket doldurarak para kazanma işlemi yapabileceği bir site olan Toluna aynı zamanda mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden de hizmet verebiliyor. Bunun yanında bu uygulama ya da site üzerinde hediye çarkını kullanarak da çeşitli hediyeleri kazanabiliyorsunuz. Bilgilendirici sorular da olan bu uygulama son zamanlarda özellikle gençler arasında popüler olan bir kamuoyu araştırma şirketi olarak dikkat çekiyor. Anket doldurarak para kazanma için bu siteyi ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Marketagent

Birçok farklı anket şirketini bünyesinde barındıran bir site olan Marketagent sizlere bol bol anket sunuyor. İnternet sitesi üzerinden kolay bir şekilde üye olarak anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanma için kullanılan bu site sayesinde belirli bir limite ulaşan ödemelerinizi alabilirsiniz. En geniş anket havuzunu barındıran bu site bunun yanında mobil uygulaması ile sizlere ulaşılabilir hizmetler sunuyor.

Opinion APP

Opinion APP yine anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin beklentilerini karşılayan bir uygulamadır. İçerisinde farklı anket uygulamalarını barındıran arayüzü ile anket doldurarak para kazanma daha kolay hale geliyor. Ücretlendirmelerin euro ve dolar üzerinden olması da yine anketlerin daha fazla getiri sağlaması anlamına geliyor. Uygulamasını kurarak anket doldurarak para kazanma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Mobrog

Yine hem internet sitesi üzerinden hem de mobil üzerinden kullanılan bu arayüz ile yıllardan bu yana para kazanılıyor. Bu uygulama en eski anket uygulamalarından birisidir. Anket doldurarak para kazanma için kullanabileceğiniz bu uygulama ve internet sitesi diğerlerinde göre nispeten daha uzun anketler sunuyor.

The Panel Station

Yine uygulaması üzerinden para kazanabileceğiniz bir anket sitesi de The Panel Station sitesidir. Hızlı bir şekilde kayıt olarak anket doldurarak para kazanma işlemlerine başlayabilirsiniz. Uygulamanın bu özelliklerinin yanı sıra birçok insan tarafından yoğun olarak kullanıldığı biliniyor.