Hızlı ve Öfkeli 10 Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu!

Hızlı ve Öfkeli serisinin finalinin ilk bölümünün şimdi 19 Mayıs 2023’te vizyona gireceği söyleniyor. Hızlı ve Öfkeli 10, Hızlı ve Öfkeli serisi için iki bölümlük bir final olacak. Uzun süredir devam eden serinin sondan bir önceki filminin vizyona girmesinin, Universal Pictures’ın isimsiz bir animasyon filminin gelişine uyum sağlamak için ertelendiği söyleniyor. Hızlı ve Öfkeli 10’un yeni çıkış tarihi Variety tarafından bildirildi.

Hızlı ve Öfkeli serisinin iki bölümlük finalinin yaklaşan ilk bölümünü Justin Lin yönetecek. Başrollerinde Vin Diesel, Sung Kang, Nathalie Emmanuel, Michele Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson ve seriyi popüler yapan diğer oyuncular yer alacak.

Kasım ayında, Vin Diesel’in Hızlı ve Öfkeli’nin finali için Dwayne Johnson ile olan çekişmesine son vermeye çalıştığından bahseden bir haber internette yayınlandı. Diesel, Instagram’da bir gönderi paylaştı ve “Dünya Hızlı ve Öfkeli 10’un finalini bekliyor……. Finalde en iyi Fast’e ulaşacağımıza ve konuşturacağımıza yemin ettim dedi.

Netflix’in Popüler 5 Türk Dizisi

Sexify Netflix

Keyifle İzleyebileceğiniz En İyi 5 Netflix Biyografileri

Başarı İçin 10 Netflix İçeriği

Squid Game Dubai’de Gerçek Oluyor

Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran Kore Dizisi: Squid Game

Bilim Kurgu Edebiyatına Yön Veren Film: I, Robot

Metaverse Nedir?