40 Dilde Çeviri Yapabilen Kulaklık: Google Pixel Buds Pro

Google Pixel Buds Pro, Google’ın giyilebilir teknoloji ürünleri kapsamında geliştirdiği son ve en iddialı teknolojik araçlardan. Google’ın kendi ürettiği Pixel serisi akıllı telefonlarla birlikte ilk kez tanıttığı Pixel Buds, Apple’ın AirPods kulaklığına alternatif olarak düşünülmüştü. Aradan geçen 5 yıl içerisinde Apple’a rakip olmaktan bir adım öteye giden Google, Pixel Buds Pro ile oldukça etkileyici özellikleri teknoloji tutkunlarıyla buluşturdu.

Google Pixel Buds Pro özellikleri arasında gürültü engelleme bulunuyor ve sadece bu özelliğiyle bile Google’ın yeni kablosuz kulaklığı fark yaratmayı başarıyor. Bunun dışında Google Pixel Buds Pro, sıra dışı birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. İşte Google’ın yeni teknoloji harikası hakkında merak edilen tüm detaylar!

Google Pixel Buds Pro 40 Dilde Çeviri Yapabiliyor!

Google Pixel Buds Pro özellikleri arasında en dikkat çekeni kulaklığın 40 dilde çeviri yapabilmesi. 40 dilde çeviri yapabilen Google Pixel Buds Pro, çevirileri eş zamanlı olarak gerçekleştirebiliyor. Kulaklığı kullanan kişinin sesini algılayarak karşıdaki konuşmacının diline çeviren Google Pixel Buds Pro, aynı şekilde bu işlemin tersini de gerçekleştirebiliyor.

40 dilde çeviri yapabilen Google Pixel Buds Pro, karşıdan gelen sesi otomatik olarak algılıyor ve Google Translate entegrasyonuyla kulaklığın sahibine aynı anda çeviri yapıyor. Bu özelliğiyle diller arası çeviri de yeni bir dönemi başlatan Pixel Buds Pro, aynı zamanda çoklu cihaz bağlantısı desteğine de sahip.

Google Pixel Buds Pro Özellikleri

Google Pixel Buds Pro özellikleri, tanıtıldığı ilk andan itibaren teknoloji tutkunları tarafından heyecanla karşılandı. Birçok gelişmiş özelliğe ev sahipliği yapan kablosuz kulaklık, giyilebilir teknolojilere yeni bir soluk getirdi. Çeviri yapabilme özelliğiyle adeta yeni bir dönemi başlatan kulaklık, diğer özellikleriyle de fark yaratan bir deneyim vadediyor.

Google Pixel Buds Pro’nun özellikleri arasında en dikkat çekenler ve ön plana çıkanlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • 40 farklı dilde anlık ve eş zamanlı olarak çeviri yapabilme,
  • Çoklu cihaz desteği özelliğiyle aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilme,
  • 7 ile 11 saat aralığında aktif olarak kullanılabilme,
  • Aktif gürültü önleme özelliği,
  • 6 çekirdekli ses işlemcisi,
  • Gürültüyü ayıklamak için kulak şekline uyum sağlamaya yarayan “Silent Seal” özelliği,
  • Kullanıcıların kulaklarını rahatlatan “Basınç Sensörü”
  • “Şeffaflık Modu” ile ortam seslerini duyma özeliği,
  • Su geçirmez özel tasarım,
  • Google Asistan desteği ve diğer birçok ayrıcalıklı Google araçları entegrasyonu,

Tüm bu özellikleriyle Google Pixel Buds Pro, kullanıcı için yüksek düzeyde kişiselleştirebilme deneyimi vadediyor. Aynı alanda rekabet ettiği benzer kulaklıklar arasında gürültü önleyici özelliği ilk kez bünyesinde barındıran kulaklık, bu konuda da devrim niteliğinde bir yeniliğe imza attı.

Google Pixel Buds Pro Fiyatları

Google Pixel Buds Pro’nun fiyatları hakkında da teknoloji devi Google’dan dikkat çeken açıklamalar geldi. Google’ın yaptığı açıklamaya göre Google Pixel Buds Pro fiyatları 199 Dolar olacak. Google tarafından yapılan açıklama da dikkat çeken bir diğer detay da kablosuz kulaklığı farklı renk seçenekleriyle kullanıcıyla buluşacağı yönünde oldu. Açıklamaya göre Google Pixel Buds Pro 4 farklı renk alternatifiyle sunulacak.

40 dilde çeviri yapabilen Google Pixel Buds Pro; “Kömür,” “Sis”, “Mercan” ve “Limon Otu” olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Sahip olduğu özelliklerle AirPods tipi kulaklıklarda en yenilikçi çözümler sunan Pixel Buds Pro, teknoloji tutkunları tarafından yüksek düzeyde beğenildi. Özelliklerinin yanı sıra Google Pixel Buds Pro fiyatları da teknoloji takipçilerinde önemli ölçüde tatmin oluşturdu.