Dijital Pazarlama Eğitimi Veren Kuruluşlar

Son dönemde online eğitim sektörü pek çok kişi tarafından büyük rağbet görüyor. Kariyerini geliştirmek isteyen pek çok kişi dijital pazarlama eğitim veren kuruluşlara başvuruyor. Siz de belirli bir alanda yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız veya kariyerinize farklı bir alanda yön vermek istiyorsanız da bu kuruluşlara başvurabilirsiniz!

İster öğrenci isterse yeni mezun  pek çok kişiye kapılarını açan bu kuruluşlar, büyük bir fırsat alanıdır. Dijital olarak alınan kurslar, ücretsiz seçeneklerinin yanı sıra  avantajlı fiyatları ile de insanları cezbeder.

Google Dijital Dersler

Google dijital atölye kapsamında pek çok kişiyi online eğitim sunar. Google tarafından verilen her eğitim farklı sürelere sahiptir.  Google dijital atölyede başlangıç, orta ve ileri seviyede olmak üzere 3 farklı ders bulunur.

Google dijital atölyede dijital pazarlama, kariyer geliştirme, turizm eğitimleri, veri ve teknoloji, dijital güvenlik gibi farklı kategorilerde toplam 27 ders bulunur. Ücretsiz olarak verilen bu derslerden sınava girip başarılı olursanız, karşılığında bir sertifika alırsınız.

Her dersin sonunda ders içeriğini değerlendiren bir test yer alır. Eğer bu testi başarı ile geçerseniz, bir sonraki dersten devam edebilirsiniz. Fakat başarısız olursanız aynı dersi tekrar almanız gerekir.

İstanbul İşletme Enstitüsü

İşe alım sürecinde rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için sertifika sahibi olabilirsiniz. Online eğitim sürecinde verilen sertifikalar sayesinde rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Dijital pazarlama alanında eğitim veren kuruluşlardan birisi olan İstanbul İşletme Enstitüsü de bu alanda çığır açmıştır.

İstanbul İşletme Enstitüsü’nde yer alan birbirinden farklı kursların bazıları ücretsiz olmakla beraber geneli ücretlidir. Dilediğiniz alana özgü dersi bu platform sayesinde alabilir, bilgi ve becerilerinizi arttırabilirsiniz. Uzman kişilerce verilen bu eğitimler,  size kariyerinizde büyük avantaj sağlar. İstanbul İşletme Enstitüsü’nde verilen bazı dersler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yazılım ve bilişim eğitimleri
  • İletişim eğitimleri
  • Yabancı dil eğitimleri
  • Yazarlık
  • Kişisel gelişim eğitimleri
  • Finans- muhasebe eğitimleri
  • İnsan kaynakları eğitimleri

Mindset

İnovasyon, gelişim ve verimlilik adı altında pek çok yeni nesil programı bünyesinde barındıran Mindset, kişilere online eğitim ve sertifika sağlar. Akademisyenler ve profesyoneller tarafından verilen bu eğitimler sayesinde daha ileriye dönük bilgiler elde edilir. Eğitimlerini sürekli güncelleyen Mindset, kalitesi ile pek çok kişinin tercih ettiği online eğitim siteleri arasında yer alır.

Mindset ile yazılımdan hukuka kadar pek çok alanda eğitim alabilir, bu eğitimlerin sonucunda sertifikanızı elde edebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bu kurum, ücretli eğitimler sunar. Detaylı bilgiyi siteyi ziyaret ederek bulabilir, online eğitimler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü

Dijital Pazarlama alanında eğitim veren kurumlardan birisi de İstanbul Boğaziçi Enstitüsüdür. 2013 yılında kurulan bu enstitünün amacı, kaliteli çevrim içi eğitim boşluğunu doldurmak ve nitelikli eğitimi tabana yaymaktır. Alanında uzman kişilerce verilen canlı derslerin veya eğitim videolarının sonucunda kişilere üniversite onaylı bir sertifika verilir. Aynı zamanda bu sertifikaya ek olarak uluslararası  geçerli ve enstitü onaylı olmak üzere iki sertifika daha verilebilir.

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen eğitimler ücretli veya ücretsiz olarak sunulur. Uzaktan eğitimin en etkili platformlarından birisi olan Boğaziçi Enstitüsü’nde dilediğiniz eğitimi alarak bilgi ve tecrübenize katkı sağlayabilirsiniz. Türkiye’de yazılım ve sosyal medya işi ile uğraşıyorsanız, bu site sizin oldukça yaralı olacaktır. Eğitiminize de katkı sağlayacak olan bu dersler ile pek çok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz.