Reklamsız ve Ücretsiz Hosting Firmaları

Web sitesi kurmayı düşünen pek çok kişi reklamsız ve ücretsiz hosting hizmetinden yararlanmak ister. Ücretsiz yararlanabileceğiniz hosting hizmetleri ile web sitenizi kolayca hayata geçirebilirsiniz.

Bugün yazımızda reklamsız ve ücretsiz hosting hizmetinden yararlanabileceğiniz 5 farklı firmadan bahsedeceğiz.

Free Hosting

Ücretsiz hosting (Host without cost) sloganı ile hizmet veren Free Hosting bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan araç ve özellikleri sizlere ücretsiz olarak sunar. Bu hizmet, alan adınızın kullanım süresi boyunca geçerli olan bir ücretsiz host hizmetidir.

Ücretsiz hizmetin içinde kendi web site adınızın hostingi, bir e-mail hesabı, bir MySQL veri tabanı, 10 GB disk alanı ve ücretsiz host hizmetleri yer alır. Ücretli seçeneğinde ise sayısız sitenin hosting hizmetinden yararlanabileceğiniz limitsiz bant genişliği ve disk alanı sunulmaktadır.

InterServer

Standart, ASP, Boost ve Reseller gibi pek çok farklı hosting hizmetine ulaşabileceğiniz InterServer, 7/24 destek hattı ve tüm web sitelerine kolayca uyarlayabileceğiniz hosting hizmeti ile sitenizi oluşturmak için tercih edebileceğiniz güvenilir bir platformdur. Site ile aynı zamanda Cloud VPS, Depolama ve Server hizmetlerine de ulaşabilirsiniz.

Oluşturmak istediğiniz web sitesinin türüne göre istediğiniz özellikleri sunan hosting türünü seçerek sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz hosting hizmetlerinden bir yıl süre ile ücretsiz bir şekilde yararlanmanızı sağlayan web sitesi, özellikle sitesini hayata geçirerek hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir platformdur.

GoogieHost

GoogieHost sizlere pek çok farklı özelliği bulunan bir host hizmeti sunmaktadır. Bu özellikler arasında:

  • Ücretsiz, SSD tabanlı cloud hizmeti
  • Kısa alt alan adı
  • Ücretsiz SSL sertifikası
  • Reklamsız web sitesi kurma
  • Web sitenizi kolayca kurmanızı sağlayacak site.pro hizmeti gibi ücretsiz ve reklamsız web sitesi kurmak için aradığınız özellikler yer alır.

Özellikler arasında yer alan site.pro, herhangi bir programlama dili bilmeden sürükleyip bırakarak web sitenizin görünümünü zenginleştirebileceğiniz bir kullanım imkânı sunar. Yine platformdaki kolay cPanel kullanımı da web sitenizi kurarken daha kısa sürede sitenizin ayarlarınızı gerçekleştirmenizde size yardımcı olur.

Web sitesi ücretsiz cloudflare, malware koruması, web sitesi oluşturucu, tıkla yükleyici, iş e-maili oluşturma ve SSL sertifikası hizmeti ile pek çok platforma kıyasla çok daha fazla ücretsiz web hosting seçeneği sunar.

Weebly

Modern & İstikrarlı Hosting sloganı ile hizmet veren Weebly, oluşturacağınız web sitesinin her koşulda iyi performans göstereceği ve ziyaretçilerin hızlı bir şekilde ulaşabileceği bir hosting hizmetine sahiptir.

Birçok kez farklı veri merkezi tarafından test edilen Weebly cloud altyapısı ile hızlı, güvenilir ve ücretsiz hosting hizmetinde aradıklarınızın tamamını size sunar. 500 MB depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği, arama motoru optimizasyonu, topluluk formu ve e-posta & sohbet desteği özelliklerine sahip olan platform özellikle ilk kez web sitesi kuracaklar ve bunu ücretsiz yapmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir.

20i

“En İyi Ücretsiz Web Hosting” sloganı ile hizmet veren 20i; ücretsiz ve reklamsız hosting, e-mail, SSL sertifika, birinci sınıf güvenlik, CDN ve daha fazlasını sizlere hızlı ve güvenli bir altyapı ile sunar.

WordPress de dahil olmak üzere 70 farklı site oluşturan uygulama ile kolayca kullanabileceğiniz ücretsiz web sitesi kurma platformu, aylık 250 MB bant genişliği, ücretsiz içerik dağıtım ağı ve bir web sitesi için 10 GB SSD depolama alanına ulaşabileceğiniz bir altyapıya sahiptir. Eğer geniş depolama alanı aynı zamanda reklamsız ve güvenli bir platform arıyorsanız 20i’ye göz atabilirsiniz.

En İyi Hosting Firmaları

Ücretsiz Web Sitesi Kurabileceğiniz Programlar

WordPress Üzerinden Nasıl Web Sitesi Kurulur?