Türkiye’de Samsung Mağazası Var mı?

1938 yılında Güney Kore’nin başkenti Seul şehrinde kurulan Samsung, kısa süre içerisinde elektronik üretimi konusunda global düzeyde bir marka oldu. Yenilikçi vizyonu ve teknoloji alanına kattığı yenilikleri sayesinde ise kendini farklı bir yere konumladı. Yaygın şube ağı ve ürün yelpazesi, bireylerin düzenli olarak Türkiye’de Samsung mağazası var mı sorusunu sormasına neden oluyor.

Günümüzde teknolojinin olduğu her alanda dünya devleri ile rekabet eden Samsung’un teknolojinin bu denli ilerlemesine bulunduğu katkı da oldukça fazla. Televizyonlardan cep telefonlarına, beyaz eşyadan ev aletlerine kadar neredeyse her alanda imzası bulunuyor.

Teknoloji devi Samsung’un Türkiye’nin neredeyse tamamında mağazası bulunuyor. Aynı zamanda da geniş bir teknik servis ağına sahip. Dünya genelinde ve ülkemizde Samsung firmasının sunduğu hizmetleri şu şekilde kategorileştirmek mümkün:

  • Samsung akıllı telefonlar
  • Samsung bilgisayar modelleri
  • Samsung televizyon çeşitleri
  • Otomotiv sektörü
  • Giyilebilir teknolojik ürünler
  • Samsung ev eşyaları
  • Uzay teknolojisi
  • Tıp teknolojisi

Güney Kore’nin en büyük ekonomik gücünü oluşturan Samsung, ilerleyen dönemlerde de büyüme oranlarını devam ettireceğe benziyor.

Türkiye’de Hangi AVM’lerde Samsung Mağazası Var?

Samsung Lee Byung-chul tarafından kurulan Güney Kore merkezli bir teknoloji firmasıdır. Kendi bünyesinde birçok farklı şirketler barındırsa da öne çıkan şirket markası Samsung Electronics’tir. Samsung Electronics’in günümüzde kullanılan teknolojik araçların büyük bir kısmında imzası bulunmaktadır.

Samsung’un ürün ağının bu denli geniş olması ülkemizde de sık rağbet görmesine neden oluyor. Bu da haliyle Türkiye’nin birçok alışveriş merkezinde Samsung mağazasının açılmasına yol açıyor.

Samsung’un dünya genelinde kazandığı popülerlik, ülkemizde de aynı seviyede devam etmektedir. Yaygın mağaza ağı ile ürünlerine ulaşmanın kolaylığı ve teknik servis ağının oldukça geniş olması, Türkiye’deki birçok kişi tarafından bu markanın iyiden iyiye benimsenmesini sağladı.

Günümüzde AVM kültürü neredeyse hayatımızın bir parçası haline geldi. Farklı ihtiyaçlarımızı gittiğimiz tek bir AVM üzerinden halledebiliyoruz. Elektronik eşyalar da bu ihtiyaçlarımızdan birisi. Samsung, müşteriye ulaşma konusunda büyük yatırımlara sahip olan şirketler arasında yer alıyor. Türkiye genelinde büyük çaptaki AVM’lerin neredeyse tamamında satış hizmeti sunuyor.

Samsung Türkiye İletişim Bilgileri

Elektronik eşya pazarının büyük bir payını elinde bulunduran Samsung, Türkiye’de de aynı seviyede büyümeye devam ediyor. Kullanıcı sayısının fazla olması bu firmaya olan iletişim ihtiyacının da açığa çıkmasına neden oluyor. Kullanıcılar Samsung Türkiye iletişim bilgileri konusunda bilgi sahibi olmak için düzenli olarak arama motorlarına başvuruyorlar.

Samsung Türkiye müşterilerine iki farklı alanda iletişim hizmeti sağlıyor. Bunlardan ilki kurumsal müşterileri iken; diğeri ise bireysel alandaki müşterileridir. Samsung Türkiye’nin web sitesi üzerinden birçok farklı yöntem ile destek almak mümkün. Buradan müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir, canlı destek ve e-posta ile destek aracılığı ile yaşadığınız sorunlara en iyi çözümleri kısa sürede alabilirsiniz.

Aşağıda Samsung Türkiye’den destek alabileceğiniz diğer iletişim kanalları da yer almaktadır.

Samsung’un Dünyada Kaç Adet Mağazası Var?

Samsung’un dünya genelindeki popülerliğinin temelinde müşteriye kolay ulaşabilmesi ve yaygın mağaza ağı yer alıyor. Avrupa’nın tamamında hizmet sağlayan Samsung aynı zamanda diğer dünya ülkelerinin de %70’ine hizmet sunuyor.

Samsung dünya genelinde 10.000’den fazla mağazaya sahip. Ülkemizde ise Samsung mağazalarının sayısı 2019 verilerine göre 300’dür. Fakat yapılan açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda yakın vadede Türkiye’deki Samsung mağaza sayısının 900’e ulaşması bekleniyor. Bu da pazar payında yaklaşık %30 büyümeye eş değerdir.

Türkiye’de Apple Mağazası Var Mı?

Apple Noelde Çalınacak Ücretsiz Şarkılar Sunuyor

Cep Telefonundan Konuşma Kaydı Nasıl Alınır?

Apple Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Öğrenci İndirimi ile Apple’da Alışveriş Yapın

Yeni Apple Macbook Pro Özellikleri

Apple’ın Yeni Ürünleri