Apple Noelde Çalınacak Ücretsiz Şarkılar Sunuyor

Apple Music bu Noel sezonunu abonelerine Mariah Carey, Coldplay, Alecia Keys, Elton John, DJ Khaled ve Nile Rodgers gibi birinci sınıf sanatçılardan ücretsiz şarkılar vererek kutluyor. Yeni teklif, şu anda Hindistan’da ve tüm dünyada yayında olan ‘From Apple Music With Love’ kampanyası kapsamında sunulmaktadır. Apple, son hamlesiyle abonelerini memnun etmeyi ve Amazon Music, Spotify ve YouTube Music beğenilerini kazanmayı hedefliyor.

Apple Music aboneleri, bu Noel sezonundaki hediyelerin bir parçası olarak özel Extended Play (EP) kayıtları, çalma listeleri, DJ remiksleri ve özel bir radyo programı görecek. Her gün özel içerik olacak ve serinin ilki Coldplay’den beş şarkılık tatil EP kaydı Infinity Station Sessions.

Apple Music abonelerine sunulan ilk içerik parçası , uyumlu donanımda surround ses deneyimi sunmak için Dolby Atmos ile Uzamsal Ses’e kaydedildi . Kayıt, Coldplay’in dokuzuncu albümü Music of the Spheres’in önemli parçalarını ve İngiliz rock grubunun 2010 tarihli Christmas Lights yorumunu içerecek. Albümde ayrıca Higher Power, Human Heart, People of the Pride ve Coloratura gibi şarkılar da yer alacak.

Apple , Apple Music uygulamasında kullanıcıları teklif hakkında bilgilendirerek , “Yılın en güzel zamanına girerken, Apple Music kullanıcılarına özel hediyeler sunuyoruz – sırf sizi sevdiğimiz için” diye yazdı.

Önümüzdeki günlerde Apple Music’te bu Noel zamanını kutlamak için daha fazla EP kaydı ve şarkı bekleyebilirsiniz.

En İyi 5 Müzik Dinleme Uygulaması

Chip Krizi Apple’ı da Vurdu

Apple Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Öğrenci İndirimi ile Apple’da Alışveriş Yapın

Türkiye’de Apple Mağazası Var Mı?

Yeni Apple Macbook Pro Özellikleri

Apple’ın Yeni Ürünleri

Türkiye’de Samsung Mağazası Var mı?

iPhone Güncelleme Yapmıyor Hatası ve Çözümü

CarPlay Nedir?