Acunmedya Akademi Ücreti Ne Kadar?

Acun Ilıcalı’nın medya sektöründeki başarısı pek çok kişiye ilham olacak niteliktedir. Acun Ilıcalı medya sektöründeki bu başarısını eğitim sektörüne de yansıtmak istemiş ve Acunmedya Akademi’yi kurmuştur.

Televizyonculuk, Gastronomi ve Dijital alanda eğitim almak isteyen geleceğin televizyoncuları için pek çok farklı eğitim sunulmaktadır. Seçilen bölüme göre değişen Acunmedya Akademi ücretleri şu an için 3.300 TL ile 34.800 TL arasında değişiklik göstermektedir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, seçtikleri bölüme göre ücretlerin değişeceğini unutmamalıdır.

Acunmedya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acunmedya Akademi’de eğitim almak için yapmanız gereken tek şey Acunmedya Akademi’nin web sitesi üzerinden başvuru yapmak olacaktır. Okulda eğitim görmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli olup, zorunlu olarak tamamlamanız gereken bir eğitim kriteri aranmamaktadır. Ücretini yatırdığınız takdirde okulda eğitim almaya hak kazanırsınız.

Peki, Acunmedya Akademi başvurusu nasıl yapılır? Gelin birlikte adım adım başvuru adımlarını takip edelim:

  1. Acunmedya Akademi’nin web sitesine giriş yapın.
  2. Siteye giriş yaptıktan sonra menünün sağ üst köşesindeki “Hemen Başvur” kısmına tıklayın.
  3. Hemen Başvur kısmına tıkladığınızda karşınıza iletişim formu çıkacaktır. Bu form üzerinden ad – soy ad, telefon numarası, e-posta adresi, yaşadığınız şehir ve okumak istediğiniz bölümü seçmeniz gerekecektir.
  4. İlgili alanları doldurup seçim yaptıktan sonra KVKK aydınlatma metniyle ilgili bölümü okuyup, ben robot değilim kısmını işaretlemeniz gerekmektedir.
  5. Tüm işaretlemeleri yaptıktan sonra formu gönderin.
  6. Acunmedya Akademi doldurduğunuz formdaki iletişim bilgileri üzerinden size dönüş yapacaktır.

Acunmedya Akademi Hangi Üniversitelerde Var?

Acunmedya Akademi sadece Nişantaşı Üniversitesi ile anlaşmalıdır. Anlaşmaya göre Acunmedya Akademi üniversite kampüslerinden NeoTech Kampüsü’nde eğitim hayatına başlayacaktır. Eğer bu akademide eğitim almayı düşünüyorsanız; derslere ve workshoplara düzenli katılım yapmanız gerekecektir. Bunun için de İstanbul’da ya da yakın bir konumda yaşamanız sizin için daha kolay olacaktır.

Akademinin sunduğu eğitimlerle ilgili genel bilgiler şu şekildedir:

Televizyon ve medya sektörüne nitelikli elemanlar kazandırmak için eğitim veren Acunmedya Akademi’de eğitiminizi tamamladığınızda diploma almaya hak kazanacaksınız. Acunmedya Akademi Diploması’nı almaya hak kazanan öğrencilerin diplomaları hem ülkemizde hem de tüm dünyada geçerli ve Nişantaşı Üniversitesi onaylı olacak. Akademi’de televizyon ve medya camiasının bilinen isimleri, uzman televizyoncular, usta isimler ve duayen şefler eğitim verecek.

Akademide eğitim almak için Okul Tahsilât Sistemi üzerinden taksit ile ya da kredi kartı ile ödeme yapılabilecek. Eğitimler yüz yüze gerçekleştirilecek. Aynı zamanda başarılı öğrenciler için Acunmedya Akademi staj imkânı sunacak. Bunların dışında da öğrenciler isterler ise mezuniyetin ardından Akademi’nin düzenlediği ücretsiz seminer ve workshop gibi eğitimlere katılabilecek.

Gerekli tüm ekipman ve malzemeler akademi tarafından karşılanacak ve eğitim için oluşturulan sınıflar 15 – 20 kişi mevcudiyetinde olacaktır. Ayrıca dersler başladıktan sonra cayma hakkı sunulmayacaktır.

Acunmedya Akademi Eğitimleri

Acunmedya Akademi pek çok farklı bölümde öğrencilere eğitim verecek. Hayalinizi işe dönüştürebileceğiniz bir eğitim almanıza yardımcı olan Akademi’nin medya sektörü için sunduğu Acunmedya Akademi bölümleri şu şekildedir:

  1. Televizyon Bölümü: İleri Televizyonculuk Eğitimi
  2. Gastronomi Bölümü: Prochef Eğitimi, Profesyonel Aşçılık Eğitimi ve Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi
  3. Dijital Bölümü: Google Reklamcılığı Eğitimi, Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi, Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi ve CRM ve Salesforce Eğitimi

Eğer medya ve televizyonculuk konusunda ilgiliyseniz; başarılı bir şef, televizyoncu ve dijital mecrada hizmet veren nitelikli birisi olmak istiyorsanız Acunmedya Akademi için başvuru yapabilirsiniz.

Acunmedya ile ilgili diğer yazımız ilginizi çekebilir;

Acunmedya Akademi Nedir?

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Siteleri

2021 Yılında En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Platformları

Türkiye’den 5 Reklam Ajansı

Reklamcılık KOSGEB Desteği

Dijital Reklam Ajansları Nedir?

Programatik Reklamcılık Nedir?