Neden Franchising?

Yeni bir işe başlamak çok kolay değildir. Ama daha büyük bir şirketin kaynakları ile girişimci olmanın tüm avantajlarına sahip olabilirseniz bir franchise açmanız sizin için doğru yol olabilir. Franchising, kanıtlanmış bir başarı formülüne sahip daha büyük bir şirketin yardımı ve desteği ile kendi işlerini yürütme fırsatı verirken büyük işletmelerin şube açıp büyümesine olanak tanır.

Size Rehberlik Ederek Bağımsızlık Verir

“Franchising, kendi işimizi yürütürken sevdiğimiz şeyleri yapmamıza izin verdi, sadece patron için çalışmak yerine, kendimiz için çalışıp gerçek bir amaca hizmet etme fırsatı verdi. Kendiniz için çalışmak istediğinizde ve bir iş başlatmak istediğinizde harika bir yol.” dedi franchise derneği başkanı.

Arkadaşlarınız Ve Aileniz İle Çalışabilirsiniz

Bir franchise sahibi olma konusundaki en sevilen şey sevdiklerinizin yanında çalışabilmek ve belkide bir aileniz ile ekibi olarak, aynı zamanda bir işi birlikte yürütebilmektir.

Büyük Bir Şirketin Yararları Vardır

Bir franchise, karşılaşmış olabileceğiniz belirli durumların üstesinden gelebilmeniz için tavsiyelerde bulunur. Ayrıca pazarlama materyalleri için grup indirimleri almak ve markanızı yerel olarak da kurmanıza yardımcı olacak bir takıma sahip olmak için yardımcı olur. Girişimcilerin daha büyük bir şirketin kaynaklarına sahipken kendi işletmelerini kurmaları için iyi bir yoldur.

Finansman Almak Daha Kolaydır

İş planının ve mali projeksiyonların tamamlanmış olması, bir kredi başvurusunda çok daha kolay olmasını sağlıyor.

İşe Sıfırdan Başlamaktan Daha Az Risklidir

Kendi işinize başladığınızda onu sıfırdan başlayarak inşa edersiniz, para, zaman, enerji ve hayal kırıklığına neden olacak başarısızlıklar olacaktır. Bir franchise ile bu tuzaklardan kaçınılabilir çünkü geriye düşmemek için denenmiş ve gerçek bir sisteminiz var.

İhtiyacınız Olduğunda Yardım İsteyebilirsiniz

Tek başına daha önce yaptığım işlerde, işler zorlaştığında tavsiye almak için hiçbir yere gitmedim. Şuan gerçekten bir franchise sahibi olmaktan keyif alıyorum. Orada deneyim sahibi diğer ortaklarımızın bir sürü var olduğunu öğrendim, tavsiyeler alabilirim onlardan.” bir çok girişimcinin görüşüde bu noktada.